Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem zaloguj się lub zarejestruj.

Reklama

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podłączenie się do rejestratora kamer przemysłowych przez Internet
Autor Wiadomość
Ralf
Użytkownicy

Liczba postów: 91
Reputacja: 7
Posiadam rejestrator kamer przemysłowych który ma możliwość podglądu na żywo po podłączeniu rejestratora do sieci. Ten etap jest załatwiony ;D
teraz chciałbym móc oglądać ten obraz z tych kamer z dowolnego komputera (nie w sieci do której jest fizycznie podpięty).
Mam na sklepie (miejsce instalacji rejestratora i kamer) modem od neti. Mam zewnętrzny adres ip oraz adres rejestratora w sieci. Co mam zrobić żebym mógł mieć podgląd tego obrazu z "każdego komputera na ziemi"?
W instrukcji pisze że do podglądu w sieci wystarczy Internet Explorer i tak rzeczywiście jest. A ja potrzebuje wszędzie Jezyk
Jest ktoś kto się na czymś takim zna?
za wszelkie rady plusiki oczywiście polecą xD
Z góry dzięki za pomoc
03-03-2011 14:49
piorer
Użytkownicy

Liczba postów: 52
Reputacja: 24
Z tego co zrozumiałem masz podłączone kamery do komputera i na tym komputerze widzisz obraz z nich hmm. jeśli są to kamery IP to podłączyć musisz je wszystkie najlepiej do jednego modemu który ma dostęp do sieci i publiczny adres ip i przekierowujesz porty tak aby każda kamera miała inny port i bezpośredni dostęp z sieci, że wtedy nie wchodzisz na modem z przeglądarki z jakiegoś kompa z internetu tylko na kamerke odrazu :-) Nie jestem oczywiście do końca pewny bo nie wiem jak to wygląda dokładnie u Ciebie a w konfiguracji tego typu sprzętu też sie mało co bawiłem Smile Oczywiście publiczny adres ip powinieneś mieć stały bo inaczej za każdym restartem modemu bedzięsz musiał sprawdzać przez przeglądarke podłączonego do niego kompa jaki ma adres ip ; )
03-03-2011 15:59
Ralf
Użytkownicy

Liczba postów: 91
Reputacja: 7
Nie jest tak Jezyk
mam kamery podpięte pod rejestrator (z dyskiem twardym) który jest podpięty bezpośrednio pod router.
do tego rejestratora mam podpięty również monitor ale chciałbym miedz podgląd z domu a nie tylko na sklepie.
03-03-2011 16:06

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Najlepsze DemotywatoryFilmy Online•