Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem zaloguj się lub zarejestruj.

Reklama

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mikrofon do słuchawek na jack
Autor Wiadomość
dwigatjel
Użytkownicy

Liczba postów: 5
Reputacja: 0
Witam.
Poszukuje przepinki na jack z mikrofonem tak żebym mógł sobie duże słuchawki do monte podłączyć i gadać.
Czyli coś jack Arrow mikrofon Arrow wyjście jack żeby podpiąć słuchawki.
Nie wiem czy taki sprzęt występuje w ogóle ale słyszałem że takSmile
więc jakby ktoś mógł podpowiedzieć gdzie takie wysyłkowo można kupić to byłbym wdzięczny Smile
16-09-2011 06:38
$Veage

Liczba postów: 508
Reputacja: 9
Istnieje. Widziałem to tylko w Nokii i Samsungu Omnia nazywa się adapter, zależy do jakich słuchawek chcesz to podłączyć, jaką mają impedancję?
16-09-2011 07:01
dwigatjel
Użytkownicy

Liczba postów: 5
Reputacja: 0
ja chce podłączyć to pod samsunga monte po to żebym mógł gadać mając podłączone słuchawki (na jacku) bez mikrofonu
Czyli podłączam taki adapter z mikrofonem do monte i do takiego adapteru słuchawki i mogę gadać przez telefon z tym zestawem. Mam nadzieję że jest
to zrozumiałe w moim zawiłym tłumaczeniuJezyk
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2011 22:14 przez dwigatjel.)
16-09-2011 19:15